Aktuální sestava

Jolana Brannyová - zpěv

Jolana pochází z Českého Těšína, vystudovala loutkoherectví a v současné době působí v hradeckém Divadle Jesličky, předtím byla herečkou v divadle Drak. Má úžasný cit pro hudbu, rytmus, dramatičnost a improvizaci. Toho využívá mimo jiné i při tvorbě vlastních neuvěřitelně vtipných a nápaditých jazzových textů. Zpívá plynně česky, polsky a anglicky. Je jednou z nejvýraznějších osobností vokálního souboru Sex Tet.

Pavlína Chmelíková - zpěv

Její předností je vedle sametového hlasu také schopnost k jakékoli melodii dotvořit další hlasy. V jejím projevu se snoubí hudební přemýšlivost a jazzový temperament. Je zakládající členkou pardubického vokálního Sunday Sextetu a pravidelnou posluchačkou jazzových i pěveckých kursů.

Karla Kotalová - zpěv

Neochvějná intonační jistota spolu s obrovskou touhou zpívat a učit se nové věci, to je přínos nejnovější posily tria našich zpěvaček. Zpívala v různých hudebních formacích v rodných severních Čechách, v Hradci Králové patří mj. k sólistkám vokálního souboru Tucteto.

Daniel Vlček - kontrabas

Daniel je rodilý Moravák, po studiích na kroměřížské konzervatoři ale zakotvil v Hradci Králové. Žádný hudební styl mu není cizí - je členem Královéhradecké filharmonie, spolupracuje s Českým národním symfonickým orchestrem, hraje s folkovými kapelami i s cimbálovkou (Trdlo, Muziga), vystupoval v jazzovém Triu Pavla Horáka, v hudebním souboru Klicperova divadla a v kontrabasovém souboru Pink Elefant. Učí hudební nauku a hru na kontrabas v ZUŠ Střezina.

Radek Škeřík - akordeon

Radek začínal jako akordeonista v Chocni, během studií na hradecké univerzitě a pardubické konzervatoři si přibral piano a hrál ve studentských jazzových partách (Jazzevec, A-trio, Swing Club). Vede úspěšný orchestr Pirate Swing Band a akordeonový orchestr Safari, je členem Big Bandu Aldis a skupin Two Towers Hulu Jazz, Green Dolphin Jazz a BB jazz. Aranžuje pro malé jazzové kapely i větší orchestry, spolupracuje s divadelními scénami (Východočeské divadlo Pardubice, Klicperovo divadlo Hradec Králové, Divadlo Semafor), pedagogicky působí v ZUŠ Střezina.

Martin Votava - bicí

Za bicí soupravou sedí od 10 let, učil se v ZUŠ Střezina u Václava Zímy a Tomáše Votavy. V roce 2011 úspěšně složil přijímačky na Konzervatoř Jaroslava Ježka, ale nakonec dal přednost vysokoškolskému studiu ekonomie v Praze. Sám sebe nazývá naprostým multižánristou aktivně působícím na plesovo/svatební scéně, a také v další hradecké jazzové kapele Puzzle Jazz, v minulosti hrál latinu v Santana & Friends, 7 let působil ve střezinském bigbandu STO.